Ledige stillinger i Salem

Vi har for tiden to ledige stillinger i Salem Bergen:

Barne- og familieleder (fast)

Vi ser nå etter nye ansatte som sammen med oss kan være med å utvikle menigheten. Dersom du brenner etter å se barn og ungdom bli kjent med Jesus og vil være med på å utruste barn, foreldre og ungdommer til å leve med Jesus i hverdagen, vil vi gjerne invitere deg til å søke på stillingen(e). Stillingsrammen er 30 %. Søknadsfrist er 10. desember 2018.

Les mer om utlysningen her.


Tenåringsleder (fast)

Vi ser nå etter nye ansatte som sammen med oss kan være med å utvikle menigheten. Dersom du brenner etter å se barn og ungdom bli kjent med Jesus og vil være med på å utruste barn, foreldre og ungdommer til å leve med Jesus i hverdagen, vil vi gjerne invitere deg til å søke på stillingen(e). Stillingsrammen er 30 %. Søknadsfristen er 10. desember 2018.

Les mer om utlysningen her.

Stillingene kan kombineres og rammen kan dermed utvides til 60 %.

NB: Salem Nærmiljøsenter har også en ledig stilling som medarbeider i 15%. Det er mulighet for å kombinere også denne stillingen.